Home

Timpul zilei oglinda ușii a urca cupa mondiala ski Savant reasigura cu siguranţă

Schi alpin: Cupa Mondială - Germanul Linus Strasser, învingător în slalomul  nocturn de la Schladming | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Germanul Linus Strasser, învingător în slalomul nocturn de la Schladming | AGERPRES • Actualizează lumea.

Schi alpin: Cupa Mondială - Petra Vlhova a câştigat primul slalom feminin  al sezonului | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Petra Vlhova a câştigat primul slalom feminin al sezonului | AGERPRES • Actualizează lumea.

Schi alpin: Cupa Mondială - Elveţianul Daniel Yule, victorie spectaculoasă  în slalomul de la Chamonix | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Elveţianul Daniel Yule, victorie spectaculoasă în slalomul de la Chamonix | AGERPRES • Actualizează lumea.

Premieră autohtonă la Cupa Mondială de Sărituri cu Schiurile - 14.02.2023 |  BURSA.RO
Premieră autohtonă la Cupa Mondială de Sărituri cu Schiurile - 14.02.2023 | BURSA.RO

Sporturi de iarnă / Cupa Mondială de sărituri cu schiurile, pentru prima  oară pe nocturnă, la Râşnov | Cuget Liber
Sporturi de iarnă / Cupa Mondială de sărituri cu schiurile, pentru prima oară pe nocturnă, la Râşnov | Cuget Liber

Schi alpin - Cupa Mondială: Francezul Cyprien Sarrazin a câştigat proba  masculină de coborâre de la Kitzbuehel (Austria) | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Schi alpin - Cupa Mondială: Francezul Cyprien Sarrazin a câştigat proba masculină de coborâre de la Kitzbuehel (Austria) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Schi alpin: Cupa Mondială - Lara Gut-Behrami, tot mai aproape de marele  Glob de Cristal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Lara Gut-Behrami, tot mai aproape de marele Glob de Cristal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mikaela Shiffrin, la trei victorii de recordul mondial în Cupa Mondială de  schi alpin
Mikaela Shiffrin, la trei victorii de recordul mondial în Cupa Mondială de schi alpin

Tot ce trebuie să știi despre Cupa Mondială la schi alpin. Programul  complet al celor 80 de curse din sezonul 2021/22 - Eurosport
Tot ce trebuie să știi despre Cupa Mondială la schi alpin. Programul complet al celor 80 de curse din sezonul 2021/22 - Eurosport

AVANCRONICĂ. Ski jumping în Finlanda! Revine Cupa Mondială cu Lahti Ski  Games - Dincolo de sport
AVANCRONICĂ. Ski jumping în Finlanda! Revine Cupa Mondială cu Lahti Ski Games - Dincolo de sport

Cupa Mondială de schi alpin, ediţia 2023-2024, începe! Calendarul tuturor  curselor - Eurosport
Cupa Mondială de schi alpin, ediţia 2023-2024, începe! Calendarul tuturor curselor - Eurosport

Schi alpin/ Cupa Mondială: Marco Odermatt a câştigat slalomul uriaş de la  Val d'Isere | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin/ Cupa Mondială: Marco Odermatt a câştigat slalomul uriaş de la Val d'Isere | AGERPRES • Actualizează lumea.

Americanca Mikaela Shiffrin a câștigat pentru a cincea oară Cupa Mondială  la schi alpin
Americanca Mikaela Shiffrin a câștigat pentru a cincea oară Cupa Mondială la schi alpin

Mikaela Shiffrin a obţinut a 91-a victorie în Cupa Mondială de schi alpin -  Antena Sport
Mikaela Shiffrin a obţinut a 91-a victorie în Cupa Mondială de schi alpin - Antena Sport

Schi alpin – Cupa Mondială: Francezul Cyprien Sarrazin a câştigat proba  masculină de coborâre de la Kitzbuehel (Austria) - News Bucuresti
Schi alpin – Cupa Mondială: Francezul Cyprien Sarrazin a câştigat proba masculină de coborâre de la Kitzbuehel (Austria) - News Bucuresti

Mikaela Shiffrin şi-a trecut în palmares a 97-a victorie în Cupa Mondială  la schi alpin: ”A fost un sezon nebunesc”
Mikaela Shiffrin şi-a trecut în palmares a 97-a victorie în Cupa Mondială la schi alpin: ”A fost un sezon nebunesc”

Schi alpin: Cupa Mondială - Marco Odermatt a cucerit Globul de Cristal la  slalom uriaş | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Marco Odermatt a cucerit Globul de Cristal la slalom uriaş | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa Mondială schi alpin | Slalomul uriaș paralel de la Lech / Zuers a  contat enorm la "general" în sezonul 2020/21 - Eurosport
Cupa Mondială schi alpin | Slalomul uriaș paralel de la Lech / Zuers a contat enorm la "general" în sezonul 2020/21 - Eurosport

Stațiunea Bansko a pus în vânzare biletele pentru Cupa Mondială de Schi,  care va avea loc în stațiune pe 10-11 februarie - MyBG
Stațiunea Bansko a pus în vânzare biletele pentru Cupa Mondială de Schi, care va avea loc în stațiune pe 10-11 februarie - MyBG

Schi alpin: Mikaela Shiffrin a depăşit recordul... | News.ro

Etapă de Cupă Mondială feminină la sărituri cu schiurile, în februarie, la  Râșnov - Radio Vacanța
Etapă de Cupă Mondială feminină la sărituri cu schiurile, în februarie, la Râșnov - Radio Vacanța

Mikaela Shiffrin, un nou start fabulos în Cupa Mondială la schi alpin! Câți  bani a câștigat superba sportivă, după victoria mare de la Solden | VIDEO
Mikaela Shiffrin, un nou start fabulos în Cupa Mondială la schi alpin! Câți bani a câștigat superba sportivă, după victoria mare de la Solden | VIDEO

Topul celor mai tari stațiuni și pârtii din Cupa Mondială la schi alpin -  Eurosport
Topul celor mai tari stațiuni și pârtii din Cupa Mondială la schi alpin - Eurosport

Începe Cupa Mondială de schi alpin! Calendarul competițiilor - Ski Magazine

În mai puțin de o lună începe Cupa Mondială de Schi Alpin. Programul  complet al competiției - Ski Magazine
În mai puțin de o lună începe Cupa Mondială de Schi Alpin. Programul complet al competiției - Ski Magazine

PROGRAM. Cupa Mondială la Ski Jumping se mută în România pentru 4 zile! -  Dincolo de sport - Stiri
PROGRAM. Cupa Mondială la Ski Jumping se mută în România pentru 4 zile! - Dincolo de sport - Stiri