muşchi Condensa meditaţie cupa romaniei fcsb reziduu agricultori dom

FCSB schimbă liniile în Cupa României » Decizia anunțată de Gigi Becali

S-a stabilit programul primei etape din Cupa României Betano: când se  dispută Dinamo - FCU Craiova și FC Bihor - FCSB
S-a stabilit programul primei etape din Cupa României Betano: când se dispută Dinamo - FCU Craiova și FC Bihor - FCSB

FC Botosani - FC FCSB - CUPA ROMANIEI BETANO - 08 dec 2022

Se schimbă echipa. Cum ar putea arăta FCSB în meciul din Cupa României cu  FC Bihor - Playsport
Se schimbă echipa. Cum ar putea arăta FCSB în meciul din Cupa României cu FC Bihor - Playsport

Dennis Man aduce Cupa României la FCSB – Glasul Aradului

Tragerea la sorţi a grupelor din Cupa României! FCSB, în grupă cu Dinamo!  CSA Steaua, în grupă cu Rapid şi CFR Cluj - Antena Sport
Tragerea la sorţi a grupelor din Cupa României! FCSB, în grupă cu Dinamo! CSA Steaua, în grupă cu Rapid şi CFR Cluj - Antena Sport

FCSB, eliminată din Cupa României, după înfrângerea

FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta  echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport
FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport

FCSB schimbă liniile în Cupa României! Cum ar putea arăta primul 11 la  partida cu FC Bihor
FCSB schimbă liniile în Cupa României! Cum ar putea arăta primul 11 la partida cu FC Bihor

FCSB a câștigat Cupa României 2020, învingând-o în finală pe Sepsi | Digi24

VIDEO ǀ Cupa României: S-a terminat faze grupelor! FCSB a bătut degeaba la  Botoşani. UTA şi CS Mioveni merg mai departe
VIDEO ǀ Cupa României: S-a terminat faze grupelor! FCSB a bătut degeaba la Botoşani. UTA şi CS Mioveni merg mai departe

VIDEO Cupa României: FCSB, remiză pe terenul Oțelului – Gălățenii au egalat  în ultimul minut - HotNews.ro
VIDEO Cupa României: FCSB, remiză pe terenul Oțelului – Gălățenii au egalat în ultimul minut - HotNews.ro

Cupa României: FCSB se impune la Oradea - spotmedia.ro

FCSB și Dinamo, eliminate din Cupa României – Tabloul sferturilor de finală  - HotNews.ro
FCSB și Dinamo, eliminate din Cupa României – Tabloul sferturilor de finală - HotNews.ro

FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020!

PLOIESTI - CUPA ROMANIEI - FINALA - FCSB - SEPSI OSK - 22 IULIE 2020 -  Inquam Photos
PLOIESTI - CUPA ROMANIEI - FINALA - FCSB - SEPSI OSK - 22 IULIE 2020 - Inquam Photos

Competiția greu de înțeles. Dinamo și FCSB sunt în aceeași grupă în Cupa  României, dar nu joacă între ele. Programul complet - Playsport
Competiția greu de înțeles. Dinamo și FCSB sunt în aceeași grupă în Cupa României, dar nu joacă între ele. Programul complet - Playsport

FCSB a câștigat Cupa României și s-a calificat în preliminariile Europa  League. Când va avea loc
FCSB a câștigat Cupa României și s-a calificat în preliminariile Europa League. Când va avea loc

Cupa României la fotbal - Wikipedia

Cupa României, obiectiv ratat pentru FCSB: „Pentru asta am venit aici,  pentru trofee!” | Sport.ro
Cupa României, obiectiv ratat pentru FCSB: „Pentru asta am venit aici, pentru trofee!” | Sport.ro

FCSB, ca și eliminată din Cupa României! Doar 0-0 la Galați - Dincolo de  sport
FCSB, ca și eliminată din Cupa României! Doar 0-0 la Galați - Dincolo de sport

FCU 1948 – FCSB – Prima înfruntare în Cupa României după 24 de ani - Fotbal  Club Universitatea 1948
FCU 1948 – FCSB – Prima înfruntare în Cupa României după 24 de ani - Fotbal Club Universitatea 1948

CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României.  Calificare cu emoții pentru
CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României. Calificare cu emoții pentru

FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Cupa României

Cupa Romaniei-Dinamo vs FCSB

Un nou egal pentru Oțelul Galați: 1-1 cu FCSB în Cupa României/ Băieții lui  Dorinel Munteanu au egalat în minutul 90
Un nou egal pentru Oțelul Galați: 1-1 cu FCSB în Cupa României/ Băieții lui Dorinel Munteanu au egalat în minutul 90