Home

O suta de ani procedură penetrant fotbal dortmund artilerie Lil extinde

Borussia Dormund are cei mai valoroși doi tineri jucători din lume. Costă  300 de milioane de euro. Cum arată topul
Borussia Dormund are cei mai valoroși doi tineri jucători din lume. Costă 300 de milioane de euro. Cum arată topul

Borussia Dortmund a avut 2-0 în minutul 15, în meciul cu Heidenheim. Ce s-a  întâmplat în repriza a doua a fost nebunie totală | VIDEO
Borussia Dortmund a avut 2-0 în minutul 15, în meciul cu Heidenheim. Ce s-a întâmplat în repriza a doua a fost nebunie totală | VIDEO

Borussia Dortmund, invincibilă pe teren propriu. Nemții au egalat o  performanță veche de 25 de ani
Borussia Dortmund, invincibilă pe teren propriu. Nemții au egalat o performanță veche de 25 de ani

Fotbal: Borussia Dortmund, lider provizoriu în campionatul Germaniei |  replicaonline.ro
Fotbal: Borussia Dortmund, lider provizoriu în campionatul Germaniei | replicaonline.ro

Trei puncte extrem de... - Borussia Dortmund România Fan Club | Facebook

Puma, Tricou cu dryCELL si decolteu la baza gatului, pentru fotbal Borussia  Dortmund - eMAG.ro
Puma, Tricou cu dryCELL si decolteu la baza gatului, pentru fotbal Borussia Dortmund - eMAG.ro

Borussia Dortmund, victorie la scor pe terenul lui FC Koln. Dar nu a urcat  pe loc de Liga Campionilor
Borussia Dortmund, victorie la scor pe terenul lui FC Koln. Dar nu a urcat pe loc de Liga Campionilor

Acţiunile clubului Borussia Dortmund au „explodat”, după ce galben-negrii  au devenit favoriți la câștigarea titlului | Sport.ro
Acţiunile clubului Borussia Dortmund au „explodat”, după ce galben-negrii au devenit favoriți la câștigarea titlului | Sport.ro

Borussia Dortmund s-a calificat în sferturile de finală ale Ligii  Campionilor
Borussia Dortmund s-a calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor

Presa din Germania, verdict despre transferul lui Dennis Man la Borussia  Dortmund. Jurnaliștii au analizat situația românului - Antena Sport
Presa din Germania, verdict despre transferul lui Dennis Man la Borussia Dortmund. Jurnaliștii au analizat situația românului - Antena Sport

VIDEO Bundesliga: Borussia Dortmund, învinsă după ce a condus cu 2-0 până  în minutul 89 - HotNews.ro
VIDEO Bundesliga: Borussia Dortmund, învinsă după ce a condus cu 2-0 până în minutul 89 - HotNews.ro

Bundesliga: Borussia Dortmund i-a luat un set lui FC Koln, 6-1 | News.ro

Borussia Dortmund MD Carsten Cramer on growing commercial revenues, title  challenges with Bayern, and private equity in the Bundesliga - SportsPro
Borussia Dortmund MD Carsten Cramer on growing commercial revenues, title challenges with Bayern, and private equity in the Bundesliga - SportsPro

Borussia Dortmund a suferit prima infrangere in acest sezon

Minge fotbal Puma BVB Borussia Dortmund 23/24 - Produse sport originale -  Pantofi sport - Treninguri - Tricouri - Mingi
Minge fotbal Puma BVB Borussia Dortmund 23/24 - Produse sport originale - Pantofi sport - Treninguri - Tricouri - Mingi

Atletico Madridi - Borussia Dortmund 2-1, în sferturile de finală din  Champions League
Atletico Madridi - Borussia Dortmund 2-1, în sferturile de finală din Champions League

Dortmund slip up again with 1-1 draw at Augsburg to stay fifth | Reuters

Borussia Dortmund, specialista golurilor din prelungiri, a urcat pe locul 1  în Bundesliga! | Sport.ro
Borussia Dortmund, specialista golurilor din prelungiri, a urcat pe locul 1 în Bundesliga! | Sport.ro

Video | Hoffenheim - Dortmund 1-3. Echipa lui Edin Terzic, noul lider din  Bundesliga
Video | Hoffenheim - Dortmund 1-3. Echipa lui Edin Terzic, noul lider din Bundesliga

Borussia Dortmund - *Club details - Fotbal - Eurosport

Borussia Dortmund învinge PSV și ajunge între primele opt din Liga  Campionilor - Onlinesport.ro
Borussia Dortmund învinge PSV și ajunge între primele opt din Liga Campionilor - Onlinesport.ro

Minge Puma Borussia Dortmund 23/24 FtblCore dimensiunea 4 | Magazin de  fotbal echipament R-GOL.com
Minge Puma Borussia Dortmund 23/24 FtblCore dimensiunea 4 | Magazin de fotbal echipament R-GOL.com

Dortmund se deplasează la Madrid fără Malen. Situația căpitanului Emre Can,  incertă | Flashscore.ro
Dortmund se deplasează la Madrid fără Malen. Situația căpitanului Emre Can, incertă | Flashscore.ro

Fotbal: Borussia Dortmund, învinsă pe teren propriu în Bundesliga |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Borussia Dortmund, învinsă pe teren propriu în Bundesliga | AGERPRES • Actualizează lumea.

Budesliga: Dortmund, prima victorie după patru meciuri – Liderul câștigă în  prelungiri - HotNews.ro
Budesliga: Dortmund, prima victorie după patru meciuri – Liderul câștigă în prelungiri - HotNews.ro

Tricou Puma Borussia Dortmund 23/24 Home Replica | Magazin de fotbal  echipament R-GOL.com
Tricou Puma Borussia Dortmund 23/24 Home Replica | Magazin de fotbal echipament R-GOL.com