larg Romantism feminin fotbal rapid chindia exilare curriculum cerb

Rapid - Chindia 1-0. Giuleștenii, debut cu dreptul în Liga 1! Atmosferă  superbă pe Arena Națională
Rapid - Chindia 1-0. Giuleștenii, debut cu dreptul în Liga 1! Atmosferă superbă pe Arena Națională

Chindia - Rapid 2-2. Meci „nebun” la Ploiești! Echipa lui Săndoi a ratat o  victorie
Chindia - Rapid 2-2. Meci „nebun” la Ploiești! Echipa lui Săndoi a ratat o victorie

Chindia Târgovişte, la primul succes după 12 etape de campionat! 2-1 (1-0)  cu FC Rapid Bucureşti | Epoch Times România
Chindia Târgovişte, la primul succes după 12 etape de campionat! 2-1 (1-0) cu FC Rapid Bucureşti | Epoch Times România

Săpunaru nu și-a menajat colegii după Chindia - Rapid 2-2: „Să ne fie  rușine! Dacă suntem penibili... Vorbim ceva la vestiar, dar facem altceva”
Săpunaru nu și-a menajat colegii după Chindia - Rapid 2-2: „Să ne fie rușine! Dacă suntem penibili... Vorbim ceva la vestiar, dar facem altceva”

Fotbal: Rapid a învins-o pe Chindia (2-0) şi a urcat pe podium în Superligă  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Rapid a învins-o pe Chindia (2-0) şi a urcat pe podium în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rapid - Chindia Târgoviște 2-0. Giuleștenii au revenit pe podium! Adrian  Mutu l-a învins pe Toni Petrea - Antena Sport
Rapid - Chindia Târgoviște 2-0. Giuleștenii au revenit pe podium! Adrian Mutu l-a învins pe Toni Petrea - Antena Sport

REZUMAT | Chindia Târgoviște - Rapid 2-2. Incredibil. Rapid a jucat o  repriză cu 2 jucători în plus - YouTube
REZUMAT | Chindia Târgoviște - Rapid 2-2. Incredibil. Rapid a jucat o repriză cu 2 jucători în plus - YouTube

Atmosferă incendiară pe Arena Națională! 15.000 de fani la Rapid - Chindia.  "Dacă nu era vacanţă, se deschidea şi al doilea inel" - Antena Sport
Atmosferă incendiară pe Arena Națională! 15.000 de fani la Rapid - Chindia. "Dacă nu era vacanţă, se deschidea şi al doilea inel" - Antena Sport

Rapid a câștigat duelul din Giulești cu Chindia cu 2-0! Oaspeții au evoluat  în repriza secundă cu un om mai puțin - Eurosport
Rapid a câștigat duelul din Giulești cu Chindia cu 2-0! Oaspeții au evoluat în repriza secundă cu un om mai puțin - Eurosport

VIDEO | Rapid, debut cu dreptul la revenirea în Liga 1! Victorie la limită  pe Naţional Arena
VIDEO | Rapid, debut cu dreptul la revenirea în Liga 1! Victorie la limită pe Naţional Arena

Video | Chindia Târgoviște - Rapid București 2-1. Toni Petrea le aduce  prima victorie târgoviștenilor
Video | Chindia Târgoviște - Rapid București 2-1. Toni Petrea le aduce prima victorie târgoviștenilor

VIDEO | Rapid - Chindia Târgovişte 2-0. Giuleştenii au rezolvat partida în  repriza a doua şi au obţinut cele trei puncte
VIDEO | Rapid - Chindia Târgovişte 2-0. Giuleştenii au rezolvat partida în repriza a doua şi au obţinut cele trei puncte

Chindia - Rapid 2-1, iar Farul devine lider solitar

RAPID - CHINDIA, ÎN PRIMA ETAPĂ! PROGRAMUL COMPLET - FC Rapid 1923

Rapid – Chindia. Dugandzic vs. Neguț - Avancronică - LPF

Chindia Târgoviște - Rapid 2-2 Live video. Meci de infarct pe „Ilie Oană”.  Giuleștenii smulg un punct, în dublă superioritate numerică, cu ultimul gol  dintr-un ofsaid flagrant - Fanatik.ro
Chindia Târgoviște - Rapid 2-2 Live video. Meci de infarct pe „Ilie Oană”. Giuleștenii smulg un punct, în dublă superioritate numerică, cu ultimul gol dintr-un ofsaid flagrant - Fanatik.ro

Video | Simulare demnă de Premiul Oscar la Chindia – Rapid! Cum a  reacționat Cristi Săpunaru
Video | Simulare demnă de Premiul Oscar la Chindia – Rapid! Cum a reacționat Cristi Săpunaru

Primul meci în Liga 1, primele sancțiuni pentru Rapid! Cu cât a fost  amendat clubul giuleștean și motivul deciziei
Primul meci în Liga 1, primele sancțiuni pentru Rapid! Cu cât a fost amendat clubul giuleștean și motivul deciziei

Rapid - Chindia Târgoviște 2-0, în etapa 27 din SuperLiga. Giuleștenii urcă  pe podium cu un penalty și un autogol. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
Rapid - Chindia Târgoviște 2-0, în etapa 27 din SuperLiga. Giuleștenii urcă pe podium cu un penalty și un autogol. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

Rapid - Chindia 1-0. Sărbătoare vișinie pe Arena Națională! Giuleștenii,  victorie la revenirea în Liga 1
Rapid - Chindia 1-0. Sărbătoare vișinie pe Arena Națională! Giuleștenii, victorie la revenirea în Liga 1

Rapid - Chindia Târgovişte 1-0! Debut cu dreptul pentru giuleşteni după  revenirea în Liga 1! Bălan a marcat unicul gol al partidei
Rapid - Chindia Târgovişte 1-0! Debut cu dreptul pentru giuleşteni după revenirea în Liga 1! Bălan a marcat unicul gol al partidei

Rapid a învins-o pe Chindia (2-0) şi a urcat pe podium în Superligă - Sport  Alert
Rapid a învins-o pe Chindia (2-0) şi a urcat pe podium în Superligă - Sport Alert

VIDEO Rapid București, victorie la revenirea în Liga 1 (1-0 vs Chindia  Târgoviște) - HotNews.ro
VIDEO Rapid București, victorie la revenirea în Liga 1 (1-0 vs Chindia Târgoviște) - HotNews.ro

Rapid - Chindia Târgoviște 2-0 | Victorie pentru giuleșteni pe teren  propriu! Prima înfrângere pentru echipa lui Petrea în acest an | Sport.ro
Rapid - Chindia Târgoviște 2-0 | Victorie pentru giuleșteni pe teren propriu! Prima înfrângere pentru echipa lui Petrea în acest an | Sport.ro

BUCURESTI - LIGA 1 - ETAPA 1 - RAPID BUCURESTI - CHINDIA TARGOVISTE - 18  IUL 2021 - Inquam Photos
BUCURESTI - LIGA 1 - ETAPA 1 - RAPID BUCURESTI - CHINDIA TARGOVISTE - 18 IUL 2021 - Inquam Photos