UTA Arad - U Cluj 2-1, în etapa #5 din Liga 1

UTA Arad, transfer spectaculos din Portugalia

Site oficial UTA Arad

FC UTA Arad - Wikipedia

UTA Arad - Dinamo 2-1 | Rednic le 'frânge inima' dinamoviștilor! Victorie  pentru arădeni în prelungiri | Sport.ro
UTA Arad - Dinamo 2-1 | Rednic le 'frânge inima' dinamoviștilor! Victorie pentru arădeni în prelungiri | Sport.ro

Site oficial Academia UTA Arad

FC Botosani - UTA Arad

Superliga | Etapa 5: UTA Arad - Universitatea Cluj, astăzi, ora 19.00

Echipe Academia UTA Arad

UTA Arad a învins-o pe FC Voluntari, în Superligă | adevarul.ro

UTA Arad a anunțat disputarea a două meciuri amicale în perioada de  pregătire din iarnă | Flashscore.ro
UTA Arad a anunțat disputarea a două meciuri amicale în perioada de pregătire din iarnă | Flashscore.ro

UTA Arad - FC Botoşani 1-0, în play-out-ul Superligii | replicaonline.ro

OFICIAL | Mircea Rednic face curăţenie. UTA Arad a renunţat la 10 jucători

UTA Arad
UTA Arad

UTA Arad se mută din nou, după numai 3 meciuri la Oradea: „Am făcut cererea”

INTERVIU | Raul Stanciu (UTA Arad), copilul de la Cupa Satelor care a  debutat în L1 la 16 ani: “A fost prima mea competiție și primul trofeu  câștigat!” – impreunasuntemfotbal.ro
INTERVIU | Raul Stanciu (UTA Arad), copilul de la Cupa Satelor care a debutat în L1 la 16 ani: “A fost prima mea competiție și primul trofeu câștigat!” – impreunasuntemfotbal.ro

LIGA DE TINERET | UTA Arad devine lider solitar după înfrângerea celor de  CFR Cluj. Rapid, la egalitate cu Farul pe locul 2 | Federația Română de  Fotbal
LIGA DE TINERET | UTA Arad devine lider solitar după înfrângerea celor de CFR Cluj. Rapid, la egalitate cu Farul pe locul 2 | Federația Română de Fotbal

UTA Arad - FCSB 2-1! Oaspeții suferă prima înfrângere în Superliga, după ce  au condus cu 1-0. Pantea și Coman, eliminați. Chiricheș, accidentat |  Sport.ro
UTA Arad - FCSB 2-1! Oaspeții suferă prima înfrângere în Superliga, după ce au condus cu 1-0. Pantea și Coman, eliminați. Chiricheș, accidentat | Sport.ro

FC Voluntari a învins UTA Arad, scor 3-0, în Superliga de fotbal | News.ro

UTA Arad alege continuitatea! Jucătorii care au semnat astăzi cu echipa lui  Laszlo Balint
UTA Arad alege continuitatea! Jucătorii care au semnat astăzi cu echipa lui Laszlo Balint