Home

Junior Strâmtoare Glob halep live roma Revizuire submersă asistent medical

Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile  mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 - Evenimentul Zilei
Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 - Evenimentul Zilei

Reeditarea finalei de anul trecut? Specialiştii o văd pe Simona Halep în  ultimul act la Roma
Reeditarea finalei de anul trecut? Specialiştii o văd pe Simona Halep în ultimul act la Roma

Simona Halep, în sferturi la Roma. Madison Keys a abandonat | Digi24

Ghinion fatidic | Simona Halep a abandonat cu lacrimi in ochi! De nicaieri,  dupa un prim set senzational, Halep se retrage din turneu: romanca nu poate  calca pe piciorul stang | Sport.ro
Ghinion fatidic | Simona Halep a abandonat cu lacrimi in ochi! De nicaieri, dupa un prim set senzational, Halep se retrage din turneu: romanca nu poate calca pe piciorul stang | Sport.ro

Ce au scris italienii despre Simona Halep, după ce sportiva noastră le-a  învins favorita
Ce au scris italienii despre Simona Halep, după ce sportiva noastră le-a învins favorita

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep și-a luat revanșa în fața lui Alize Cornet la Roma!

Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4 în turul 2 de la WTA Roma.  Calificare facilă, dar joc neconvingător
Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4 în turul 2 de la WTA Roma. Calificare facilă, dar joc neconvingător

LIVE BLOG | Înfrângere dureroasă. Halep, învinsă din nou de Svitolina în  finala de la Roma,
LIVE BLOG | Înfrângere dureroasă. Halep, învinsă din nou de Svitolina în finala de la Roma,

simona halep garbine muguruza - live, ultimele stiri, breaking news si  comentarii azi, GSP.RO
simona halep garbine muguruza - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Halep a luptat ca o leoaică la Roma / LIVE BLOG&GALERIE FOTO&VIDEO

Simona Halep - Camila Giorgi, rezultat final la US Open 2021. LIVE SCORE pe  DCNews | DCNews
Simona Halep - Camila Giorgi, rezultat final la US Open 2021. LIVE SCORE pe DCNews | DCNews

SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras  in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro
SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro

LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE
LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE

TENIS. Simona Halep joacă în finala turneului de la Roma. Lidera WTA vrea  să-și ia REVANȘA în fața Elinei Svitolina. LIVE TEXT - Evenimentul Zilei
TENIS. Simona Halep joacă în finala turneului de la Roma. Lidera WTA vrea să-și ia REVANȘA în fața Elinei Svitolina. LIVE TEXT - Evenimentul Zilei

2020 Rome highlights: Halep slides past Muguruza

Simona Halep - ProSport - Simona Halep – Karolina Pliskova, live video,  finala WTA Roma, de la 15:30. Simona țintește al treilea titlu consecutiv  >>>> https://bit.ly/2HktdoN Comentează alături de noi meciul Simonei!
Simona Halep - ProSport - Simona Halep – Karolina Pliskova, live video, finala WTA Roma, de la 15:30. Simona țintește al treilea titlu consecutiv >>>> https://bit.ly/2HktdoN Comentează alături de noi meciul Simonei!

Gazeta Sporturilor - GSP - Simona Halep a pierdut locul 2! Ce s-a întâmplat  la Roma:  https://www.gsp.ro/sporturi/tenis/johanna-konta-karolina-pliskova-finala-wta- roma-live-gsp-567462.html | Facebook
Gazeta Sporturilor - GSP - Simona Halep a pierdut locul 2! Ce s-a întâmplat la Roma: https://www.gsp.ro/sporturi/tenis/johanna-konta-karolina-pliskova-finala-wta- roma-live-gsp-567462.html | Facebook

Foro Italico, Rome, Italy. 19th May, 2018. Italian Open Tennis; (L-R) Maria  Sharapova (RUS) and Simona Halep (ROU) leave the central court after their  semifinal match Credit: Action Plus Sports/Alamy Live News
Foro Italico, Rome, Italy. 19th May, 2018. Italian Open Tennis; (L-R) Maria Sharapova (RUS) and Simona Halep (ROU) leave the central court after their semifinal match Credit: Action Plus Sports/Alamy Live News

Stiri despre Simona Halep Danielle Collins live text Roma | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în turul al doilea la Roma

LIVE SCOR! Simona Halep - Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma!  Meci nebun pentru Uraganul Halep
LIVE SCOR! Simona Halep - Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma! Meci nebun pentru Uraganul Halep

Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video  | DCNews
Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video | DCNews

Simona Halep - Danielle Collins 6-7(1), 3-6, în turul secund de la Roma.  Ciao, Simo! Românca a fost învinsă după o luptă spectaculoasă - Playsport
Simona Halep - Danielle Collins 6-7(1), 3-6, în turul secund de la Roma. Ciao, Simo! Românca a fost învinsă după o luptă spectaculoasă - Playsport

Stiri despre WTA Roma 2020 | Sport.ro

Stiri despre Simona Halep Alize Cornet live WTA Roma | Sport.ro

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport