cerinţe Gladys panică hochei slovacia tsunami Rafina tovărășie

Echipa de hochei pe gheață din Chișinău va participa la turneul  internațional din Slovacia - #diez
Echipa de hochei pe gheață din Chișinău va participa la turneul internațional din Slovacia - #diez

Națíonala de hochei pe gheață are în lot trei ruși și doi ucraineni

LIVE BLOG JO | Slovacia a obținut medalia de bronz la hochei pe gheață după  ce a învins Suedia - Eurosport
LIVE BLOG JO | Slovacia a obținut medalia de bronz la hochei pe gheață după ce a învins Suedia - Eurosport

VIDEO Hochei pe gheață: România a obținut a 2-a victorie la Cupa Mondială  Universitară, cu Cehia | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România a obținut a 2-a victorie la Cupa Mondială Universitară, cu Cehia | Newsweek Romania

Beijing 2022 - Slovacia - Letonia - Hochei pe Gheaţă – Rezumat de la  Olimpiadă
Beijing 2022 - Slovacia - Letonia - Hochei pe Gheaţă – Rezumat de la Olimpiadă

Șase jucători de hochei au primit cetățenia română și vor putea juca pentru  naționala noastră
Șase jucători de hochei au primit cetățenia română și vor putea juca pentru naționala noastră

Slovacul Juraj Slafkovsky, 17 ani, declarat cel mai bun jucător al  turneului olimpic de hochei pe gheaţă | News.ro
Slovacul Juraj Slafkovsky, 17 ani, declarat cel mai bun jucător al turneului olimpic de hochei pe gheaţă | News.ro

Fundația Ion Țiriac

România – Slovacia în finala mică la Cupa Mondială Universitară de hochei  pe gheaţă, desfășurată la Cârța
România – Slovacia în finala mică la Cupa Mondială Universitară de hochei pe gheaţă, desfășurată la Cârța

Turneu important de hochei găzduit de România, în direct pe Prima Sport.  Sunt prezente inclusiv SUA şi Canada
Turneu important de hochei găzduit de România, în direct pe Prima Sport. Sunt prezente inclusiv SUA şi Canada

Surpriza de proportii in turneul olimpic de hochei pe gheata. Una dintre  favoritele la aur eliminata in sferturi! - Onlinesport.ro
Surpriza de proportii in turneul olimpic de hochei pe gheata. Una dintre favoritele la aur eliminata in sferturi! - Onlinesport.ro

Doliu în lumea sportului! Fostul jucător de hochei pe gheaţă Miroslav  Hlinka s-a sinucis | Antena 1
Doliu în lumea sportului! Fostul jucător de hochei pe gheaţă Miroslav Hlinka s-a sinucis | Antena 1

URMĂREȘTE CUPA MONDIALĂ DE HOCHEI 2024 GRATUIT PE SWEET.TV

Rezultate de excepţie pentru echipele de copii români în cadrul turneului  internaţional de hochei - 27.03.2023 | BURSA.RO
Rezultate de excepţie pentru echipele de copii români în cadrul turneului internaţional de hochei - 27.03.2023 | BURSA.RO

Știm prima finalistă olimpică la hochei pe gheață! Este cea mai ”bătrână”  echipă din competiție | Sport.ro
Știm prima finalistă olimpică la hochei pe gheață! Este cea mai ”bătrână” echipă din competiție | Sport.ro

Campionatul Mondial de Hochei pe gheață 2023

Hochei pe Gheaţă știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

VIDEO Hochei pe gheață: România a învins Canada la Cupa Mondială  Universitară | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România a învins Canada la Cupa Mondială Universitară | Newsweek Romania

Finlanda a revenit într-o finală olimpică la masculin după 16 ani.  Rezumatul semifinalei cu Slovacia
Finlanda a revenit într-o finală olimpică la masculin după 16 ani. Rezumatul semifinalei cu Slovacia

Gol UNIC înscris la Campionatul Mondial de hochei! Execuția fabuloasă,  reușită de un talent în vârstă de doar 14 ani | Sport.ro
Gol UNIC înscris la Campionatul Mondial de hochei! Execuția fabuloasă, reușită de un talent în vârstă de doar 14 ani | Sport.ro

JO 2022 - Hochei masculin: Medalie istorică de bronz pentru Slovacia |  AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2022 - Hochei masculin: Medalie istorică de bronz pentru Slovacia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Meci Hockey Slovacia - YouTube

Vizionați Hochei pe Gheaţă - Urmăriți sporturi în direct online - Eurosport

Jocurile Olimpice de iarnă: Slovacia elimină… SUA, la hochei pe gheaţă |  Cuvântul Libertăţii
Jocurile Olimpice de iarnă: Slovacia elimină… SUA, la hochei pe gheaţă | Cuvântul Libertăţii

La doar 17 ani, slovacul Juraj Slafkovsky, declarat cel mai bun jucător al  turneului olimpic de hochei pe gheaţă
La doar 17 ani, slovacul Juraj Slafkovsky, declarat cel mai bun jucător al turneului olimpic de hochei pe gheaţă

România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de  Hochei de la Cârţa | Cuget Liber
România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de Hochei de la Cârţa | Cuget Liber

La Mondialul De Hochei Pe Gheață Din Slovenia, Portarul României A Jucat Cu  Steagurile Ungariei și Ținutului Secuiesc Pe Cască | Libertatea
La Mondialul De Hochei Pe Gheață Din Slovenia, Portarul României A Jucat Cu Steagurile Ungariei și Ținutului Secuiesc Pe Cască | Libertatea

Un puști de 17 ani a fost ales cel mai bun hocheist de la Jocurile  Olimpice! | Sport.ro
Un puști de 17 ani a fost ales cel mai bun hocheist de la Jocurile Olimpice! | Sport.ro