scuza autoritate elimina italia croatia cupa davis Coridor Cele mai vechi timpuri Vulcan

Rusia învinge Croația la Madrid, câștigă Cupa Davis 2021 - Treizecizero

Croația a obținut biletele pentru semifinalele Cupei Davis, după ce a  învins Italia la Torino - Eurosport
Croația a obținut biletele pentru semifinalele Cupei Davis, după ce a învins Italia la Torino - Eurosport

Novak Djokovic, înfrângere incredibilă în Cupa Davis după ce a avut trei  mingi de meci cu Jannik Sinner! Semifinala Serbia – Italia va fi decisă în  urma meciului de dublu. FOTO
Novak Djokovic, înfrângere incredibilă în Cupa Davis după ce a avut trei mingi de meci cu Jannik Sinner! Semifinala Serbia – Italia va fi decisă în urma meciului de dublu. FOTO

Italia, în finala Cupei Davis 2023, după ce a eliminat în semifinale Serbia  lui Djokovic | Flashscore.ro
Italia, în finala Cupei Davis 2023, după ce a eliminat în semifinale Serbia lui Djokovic | Flashscore.ro

Se știu primele două semifinaliste ale Cupei Davis. Germania lui Zverev,  victorie cu Marea Britanie
Se știu primele două semifinaliste ale Cupei Davis. Germania lui Zverev, victorie cu Marea Britanie

Australia, prima finalistă din Cupa Davis!

Cupa Davis: Croația, învinsă cu 3-0 de Rusia; Victorii pentru Canada și  Belgia - Rezultatele din prima zi - HotNews.ro
Cupa Davis: Croația, învinsă cu 3-0 de Rusia; Victorii pentru Canada și Belgia - Rezultatele din prima zi - HotNews.ro

Argentina a câștigat pentru prima oară Cupa Davis, după 3-2 în finala cu  Croația - #diez
Argentina a câștigat pentru prima oară Cupa Davis, după 3-2 în finala cu Croația - #diez

S-au stabilit sferturile de finală ale Cupei Davis. Programul  confruntărilor transmise în direct pe Digi Sport
S-au stabilit sferturile de finală ale Cupei Davis. Programul confruntărilor transmise în direct pe Digi Sport

Cupa Davis - Wikipedia

Canada a cucerit în premieră Cupa Davis - Știri și informații

Serbia, eliminată de Italia în semifinalele Cupei Davis! Djokovic a avut 3  mingi de calificare, dar a pierdut ambele meciuri
Serbia, eliminată de Italia în semifinalele Cupei Davis! Djokovic a avut 3 mingi de calificare, dar a pierdut ambele meciuri

S-a scris istorie în Cupa Davis! Italia a câștigat după 47 de ani

Italia a câştigat Cupa Davis 2023 după ce a învins în finală Australia |  Flashscore.ro
Italia a câştigat Cupa Davis 2023 după ce a învins în finală Australia | Flashscore.ro

Tenis de masă - CE 2021: România, în grupă cu Italia şi Belgia la feminin  şi cu Slovenia, Luxemburg şi Finlanda la masculin | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis de masă - CE 2021: România, în grupă cu Italia şi Belgia la feminin şi cu Slovenia, Luxemburg şi Finlanda la masculin | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la  punct Croația
Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la punct Croația

S-au stabilit semifinalele Cupei Davis 2021! Cu cine joacă Serbia lui Novak  Djokovic
S-au stabilit semifinalele Cupei Davis 2021! Cu cine joacă Serbia lui Novak Djokovic

Tenis: Croaţia-Spania şi Italia-SUA, meciurile cap de afiş în sferturile  Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Croaţia-Spania şi Italia-SUA, meciurile cap de afiş în sferturile Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis - Cupa Davis: Croaţia a făcut un pas spre sferturi de finală, Canada  calificată | replicaonline.ro
Tenis - Cupa Davis: Croaţia a făcut un pas spre sferturi de finală, Canada calificată | replicaonline.ro

Tenis: Jannik Sinner (15 ATP) nu va putea ajuta Italia în faza finală a  Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jannik Sinner (15 ATP) nu va putea ajuta Italia în faza finală a Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Echipa de tenis a Croatiei este prima semifinalista a Cupei Davis - VIDEO

Spania râde în Qatar, dar plânge acasă, în Cupa Davis: fără Nadal și  Alcaraz, ibericii au fost eliminați de Croația | Sport.ro
Spania râde în Qatar, dar plânge acasă, în Cupa Davis: fără Nadal și Alcaraz, ibericii au fost eliminați de Croația | Sport.ro

Tenis - Cupa Davis: Canada, deţinătoarea titlului, va întâlni Italia,  Suedia şi Chile într-una din grupe | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis - Cupa Davis: Canada, deţinătoarea titlului, va întâlni Italia, Suedia şi Chile într-una din grupe | AGERPRES • Actualizează lumea.