să justifice a ta eficacitate liga nationala de hochei Exclusiv Linia de vedere complicații

Corona Braşov este campionată naţională la hochei.

Triumf istoric al echipei naționale de hochei feminin la Campionatul  Mondial Divizia III, Grupa A! - Liga Sportivilor
Triumf istoric al echipei naționale de hochei feminin la Campionatul Mondial Divizia III, Grupa A! - Liga Sportivilor

Federatia Romana de Hochei pe Gheata

Hochei: Corona Brașov a fost exclusă din Erste Liga - Monitorul Expres -  Stiri Brasov
Hochei: Corona Brașov a fost exclusă din Erste Liga - Monitorul Expres - Stiri Brasov

Megascandal în hocheiul românesc! Au eliminat semifinalele în plin sezon și  au hotărât cine joacă finala
Megascandal în hocheiul românesc! Au eliminat semifinalele în plin sezon și au hotărât cine joacă finala

Federatia Romana de Hochei pe Gheata - FRHG 2014 - 2024

România – Polonia 2-6! Tricolorii au pierdut ultimul meci de la Campionatul  Mondial de Hochei, Divizia I, Grupa A, competiţie ce a fost exclusiv în  AntenaPLAY - Antena Sport
România – Polonia 2-6! Tricolorii au pierdut ultimul meci de la Campionatul Mondial de Hochei, Divizia I, Grupa A, competiţie ce a fost exclusiv în AntenaPLAY - Antena Sport

SC Miercurea Ciuca bătăilor! Campioana en-titre se află în coada  clasamentului și în Liga Națională, și în Erste Liga | Sport.ro
SC Miercurea Ciuca bătăilor! Campioana en-titre se află în coada clasamentului și în Liga Națională, și în Erste Liga | Sport.ro

Hochei: România a suferit a treia înfrângere la Campionatul Mondial de la  Braşov - Sport Brasov
Hochei: România a suferit a treia înfrângere la Campionatul Mondial de la Braşov - Sport Brasov

Stiri despre Campionatul National de hochei pe gheata | Sport.ro

Corona, start lansat în sezonul 2023-2024 din Liga Naţională de hochei pe  gheaţă - MyTex.ro
Corona, start lansat în sezonul 2023-2024 din Liga Naţională de hochei pe gheaţă - MyTex.ro

Controversă pe gheață! Naționala U13 de hochei a României a jucat în Canada  cu stema Transilvaniei pe piept. Galerie foto - Fanatik.ro
Controversă pe gheață! Naționala U13 de hochei a României a jucat în Canada cu stema Transilvaniei pe piept. Galerie foto - Fanatik.ro

Scandal în sportul românesc » Federația acuză clubul că refuză meciurile  din liga României pentru a juca în campionatul Ungariei: „Suntem  consternați”
Scandal în sportul românesc » Federația acuză clubul că refuză meciurile din liga României pentru a juca în campionatul Ungariei: „Suntem consternați”

Wolves Brasov – Hochei Brasov

Infobrasov.net - Ziarul brasovenilor de pretutindeni

Hochei: Toate cele trei echipe româneşti au câştigat în Erste Liga |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Hochei: Toate cele trei echipe româneşti au câştigat în Erste Liga | AGERPRES • Actualizează lumea.

Corona Braşov mai are nevoie de o singură victorie pentru a câştiga titlul  în Erste Liga la hochei pe gheaţă - Antena Sport
Corona Braşov mai are nevoie de o singură victorie pentru a câştiga titlul în Erste Liga la hochei pe gheaţă - Antena Sport