mușchi De ieșire spălătorie medalie canotaj frigider inimă dinamică

România, medalie de aur la Mondialele de canotaj din Cehia | adevarul.ro

România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO  - RoVestea
România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO - RoVestea

România a obținut o medalie de bronz la Mondialele de canotaj 2023

România, 8 medalii de aur şi una de argint la Europenele U23 de canotaj!  Anunţul făcut de Elisabeta Lipă - Eurosport
România, 8 medalii de aur şi una de argint la Europenele U23 de canotaj! Anunţul făcut de Elisabeta Lipă - Eurosport

Canotaj. Medalie de aur și calificare la Jocurile Olimpice de la Paris – Q  Magazine
Canotaj. Medalie de aur și calificare la Jocurile Olimpice de la Paris – Q Magazine

Încă o medalie de aur pentru România la Campionatul Mondial de Canotaj -  Jurnalul de Arges
Încă o medalie de aur pentru România la Campionatul Mondial de Canotaj - Jurnalul de Arges

Elisabeta Lipă, după ce România a cucerit o medalie de aur și una de argint  la canotaj: "Sunt extrem de mândră de sportivi!"
Elisabeta Lipă, după ce România a cucerit o medalie de aur și una de argint la canotaj: "Sunt extrem de mândră de sportivi!"

We Love Sport Jocurile Olimpice „Vor veni medalii la canotaj”... Și au  venit!
We Love Sport Jocurile Olimpice „Vor veni medalii la canotaj”... Și au venit!

FOTO) Trei medalii de aur la canotaj pentru juniori!

Canotaj: România a câştigat două medalii de aur la Mondialele Under-23 |  PROMPT MEDIA
Canotaj: România a câştigat două medalii de aur la Mondialele Under-23 | PROMPT MEDIA

CE de canotaj din Slovenia: Medalie de aur pentru echipajul feminin de  patru rame al României | Sport | Radio România Actualitați
CE de canotaj din Slovenia: Medalie de aur pentru echipajul feminin de patru rame al României | Sport | Radio România Actualitați

Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de  aur și 3 de bronz!
Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de aur și 3 de bronz!

Canotaj la Olimpiadă - România, drum spre medalie!

Medalie de aur pentru România, la Campionatele Europene de canotaj.  Echipajul feminin de patru rame, de neoprit în finală - Evenimentul Zilei
Medalie de aur pentru România, la Campionatele Europene de canotaj. Echipajul feminin de patru rame, de neoprit în finală - Evenimentul Zilei

Încă o medalie de aur pentru România la CM de Canotaj. Cursă perfectă  pentru Ancuţa Bodnar şi Simona Radiş la dublu vâsle | Digi24
Încă o medalie de aur pentru România la CM de Canotaj. Cursă perfectă pentru Ancuţa Bodnar şi Simona Radiş la dublu vâsle | Digi24

Performanță fabuloasă pentru România la Campionatele Europene de Canotaj  Under 23
Performanță fabuloasă pentru România la Campionatele Europene de Canotaj Under 23

VIDEO | CM de canotaj: Medalie de bronz pentru Ioana Vrânceanu şi Roxana  Anghel la dublu rame
VIDEO | CM de canotaj: Medalie de bronz pentru Ioana Vrânceanu şi Roxana Anghel la dublu rame

Canotaj: România a câştigat două medalii de aur la Mondialele Under-23 |  Viitorul Ilfovean
Canotaj: România a câştigat două medalii de aur la Mondialele Under-23 | Viitorul Ilfovean

Încă o medalie de aur pentru România la Campionatul Mondial de Canotaj, la  8+1 feminin. Calificare la JO de la Paris | Observatornews.ro
Încă o medalie de aur pentru România la Campionatul Mondial de Canotaj, la 8+1 feminin. Calificare la JO de la Paris | Observatornews.ro

VIDEO JO 2020, canotaj: România, medalie de argint în proba de patru rame  masculin - HotNews.ro
VIDEO JO 2020, canotaj: România, medalie de argint în proba de patru rame masculin - HotNews.ro

Două medalii de aur pentru România la Campionatele Mondiale de canotaj  Under-23
Două medalii de aur pentru România la Campionatele Mondiale de canotaj Under-23

România, AUR european în proba regină a canotajului, 8 plus 1 feminin!  Tricolorii - 8 medalii la Munchen - Eurosport
România, AUR european în proba regină a canotajului, 8 plus 1 feminin! Tricolorii - 8 medalii la Munchen - Eurosport

Jocurile Olimpice: România obține medalia de argint la canotaj, la patru  rame masculin - spotmedia.ro
Jocurile Olimpice: România obține medalia de argint la canotaj, la patru rame masculin - spotmedia.ro

Două medalii de AUR pentru România la Campionatele Mondiale de Canotaj!  Alte două echipaje au obținut calificarea la Jocurile Olimpice
Două medalii de AUR pentru România la Campionatele Mondiale de Canotaj! Alte două echipaje au obținut calificarea la Jocurile Olimpice