Savant spre exil Cocoş rezultat real sociedad barcelona din nou neutru Ipoteze, presupuneri. Ghici

Video | Real Sociedad - Barcelona 0-1. Catalanii se impun printr-un gol  marcat în prelungiri
Video | Real Sociedad - Barcelona 0-1. Catalanii se impun printr-un gol marcat în prelungiri

Shakhtar-Barcelona: ultimele nouă meciuri oficiale ale catalanilor au avut  rezultate la limită
Shakhtar-Barcelona: ultimele nouă meciuri oficiale ale catalanilor au avut rezultate la limită

Barcelona 1-2 Real Sociedad - Visitors spoil hosts' La Liga title  celebrations at Camp Nou - Eurosport
Barcelona 1-2 Real Sociedad - Visitors spoil hosts' La Liga title celebrations at Camp Nou - Eurosport

Misiune grea pentru Barcelona și Atletico Madrid în sferturile Cupei  Regelui, chiar dacă au scăpat de Real Madrid
Misiune grea pentru Barcelona și Atletico Madrid în sferturile Cupei Regelui, chiar dacă au scăpat de Real Madrid

Rezultatele serii în sferturile de finală UEFA Champions League. Barcelona  dă lovitura la Paris, în timp ce Atletico Madrid o învinge pe Borussia  Dortmund
Rezultatele serii în sferturile de finală UEFA Champions League. Barcelona dă lovitura la Paris, în timp ce Atletico Madrid o învinge pe Borussia Dortmund

Spania, Etapa 11: FC Barcelona, Real Madrid și Valencia Joacă ”acasă”.  Program și Clasament | Libertatea
Spania, Etapa 11: FC Barcelona, Real Madrid și Valencia Joacă ”acasă”. Program și Clasament | Libertatea

Real Madrid a fost învinsă de Real Sociedad. Adio titlu, poziția secundă  este și ea în pericol – CTS 23
Real Madrid a fost învinsă de Real Sociedad. Adio titlu, poziția secundă este și ea în pericol – CTS 23

Nici măcar nu-mi vine să cred". Reacția lui Fede Valverde, artizanul unei  noi reveniri spectaculoase pentru Real Madrid | Sport.ro
Nici măcar nu-mi vine să cred". Reacția lui Fede Valverde, artizanul unei noi reveniri spectaculoase pentru Real Madrid | Sport.ro

Real Sociedad 2-2 FC Barcelona: Points shared in San Sebastián

Barcelona vs Real Sociedad rezultate live, H2H și echipe de start |  Sofascore
Barcelona vs Real Sociedad rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Barcelona trece cu emoții în Cupa Spaniei de o echipă din liga a patra |  Flashscore.ro
Barcelona trece cu emoții în Cupa Spaniei de o echipă din liga a patra | Flashscore.ro

Barcelona - Real Madrid, rezultat final în El Clasico. Coregrafie  impresionantă a fanilor catalani / VIDEO | DCNews
Barcelona - Real Madrid, rezultat final în El Clasico. Coregrafie impresionantă a fanilor catalani / VIDEO | DCNews

Fotbal: FC Barcelona a învins-o în deplasare pe Real Sociedad cu un gol  înscris în minutul 90+4 | replicaonline.ro
Fotbal: FC Barcelona a învins-o în deplasare pe Real Sociedad cu un gol înscris în minutul 90+4 | replicaonline.ro

Faza grupelor din UEFA Champions League a început pentru ...

VIDEO | Real Madrid - Real Sociedad 0-0. Pas greşit făcut de ”Los Blancos”,  care se îndepărtează de Barcelona
VIDEO | Real Madrid - Real Sociedad 0-0. Pas greşit făcut de ”Los Blancos”, care se îndepărtează de Barcelona

Girona, primul meci terminat 0-0 după 9 luni. Ultimul astfel de rezultat a  fost cu FC Barcelona | DCNews
Girona, primul meci terminat 0-0 după 9 luni. Ultimul astfel de rezultat a fost cu FC Barcelona | DCNews

Real Sociedad vs Barcelona, La Liga: Final Score 0-1, Barça score early,  survive brutal second half, win at Anoeta - Barca Blaugranes
Real Sociedad vs Barcelona, La Liga: Final Score 0-1, Barça score early, survive brutal second half, win at Anoeta - Barca Blaugranes

Fotbal: FC Barcelona a învins-o în deplasare pe Real Sociedad cu un gol  înscris în minutul 90+4 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: FC Barcelona a învins-o în deplasare pe Real Sociedad cu un gol înscris în minutul 90+4 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Espanyol vs Real Sociedad rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

La Liga: FC Barcelona pierde pe teren propriu cu Real Sociedad, scor 1-2

Barcelona o învinge în prelungiri pe Real Sociedad și revine pe podium în  Spania. Araujo, eroul catalanilor - Eurosport
Barcelona o învinge în prelungiri pe Real Sociedad și revine pe podium în Spania. Araujo, eroul catalanilor - Eurosport