Menda City cumpărător Astfel rezultate tenis monte carlo dispreţui Extinderea comentator

Tsitsipas, în mare formă la Monte Carlo! Elenul l-a distrus pe Etcheverry  (Sursa video: SNTV)
Tsitsipas, în mare formă la Monte Carlo! Elenul l-a distrus pe Etcheverry (Sursa video: SNTV)

Jannik Sinner sfidează toate regulile nescrise din tenis: "Nu înțeleg cum a  reușit asta în 5 zile" - Eurosport
Jannik Sinner sfidează toate regulile nescrise din tenis: "Nu înțeleg cum a reușit asta în 5 zile" - Eurosport

Monte-Carlo Masters 2022 – Simplu - Wikipedia

Tennis Tracker: Djokovic și Sinner, în turul 3 la Monte Carlo/  Zverev-Tsitsipas, partida zilei | Flashscore.ro
Tennis Tracker: Djokovic și Sinner, în turul 3 la Monte Carlo/ Zverev-Tsitsipas, partida zilei | Flashscore.ro

Duel antologic la Monte Carlo. Holger Rune a jucat 2 meciuri într-o zi și  l-a învins pe Grigor Dimitrov în optimi - Eurosport
Duel antologic la Monte Carlo. Holger Rune a jucat 2 meciuri într-o zi și l-a învins pe Grigor Dimitrov în optimi - Eurosport

Turneul de tenis de la Monte Carlo - Wikipedia

Ziua și surpriza la Monte Carlo: Daniil Medvedev, învins categoric de Karen  Khachanov | Flashscore.ro
Ziua și surpriza la Monte Carlo: Daniil Medvedev, învins categoric de Karen Khachanov | Flashscore.ro

Tenis - stiri, rezultate, live

Daniil Medvedev, scandal monstru la Monte Carlo! Rusul i-a jignit pe  arbitri în față, dar a scăpat ieftin - Eurosport
Daniil Medvedev, scandal monstru la Monte Carlo! Rusul i-a jignit pe arbitri în față, dar a scăpat ieftin - Eurosport

Djokovic, în sferturi de finală la Monte Carlo (ATP) | replicaonline.ro

Tsitsipas, demonstrație de forță la Monte Carlo! Grecul, victorie mare cu  Zverev, scor 7-5, 7-6 (SNTV) - Eurosport
Tsitsipas, demonstrație de forță la Monte Carlo! Grecul, victorie mare cu Zverev, scor 7-5, 7-6 (SNTV) - Eurosport

Tenis: Tsitsipas, în turul 2 la Monte Carlo (ATP) | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Tsitsipas, în turul 2 la Monte Carlo (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Djokovic, în sferturi de finală la Monte Carlo (ATP) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Djokovic, în sferturi de finală la Monte Carlo (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rezultate ATP Monte Carlo 2019, Tenis ATP - Simplu - Flashscore

Tenis: Italianul Sinner, în optimi la Monte Carlo (ATP) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Italianul Sinner, în optimi la Monte Carlo (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Un an mai târziu, Djokovic își ia revanșa în fața lui Musetti la Monte-Carlo  | Flashscore.ro
Un an mai târziu, Djokovic își ia revanșa în fața lui Musetti la Monte-Carlo | Flashscore.ro

Medvedev, al patrulea favorit, în optimi la Monte Carlo

Eventuria | Simplu. Sigur. Alaturi de idolii tai.

Carlos Alcaraz (18 ani) pică „testul Monte Carlo.” Revelația sezonului,  eliminat încă din primul meci, dar poate intra în top 10 ATP în 12 zile |  Sport.ro
Carlos Alcaraz (18 ani) pică „testul Monte Carlo.” Revelația sezonului, eliminat încă din primul meci, dar poate intra în top 10 ATP în 12 zile | Sport.ro

Jannik Sinner defilează și pe zgură! Italianul a trecut de Struff și e în  sferturi la Monte Carlo - Eurosport
Jannik Sinner defilează și pe zgură! Italianul a trecut de Struff și e în sferturi la Monte Carlo - Eurosport