Transcend întreținere casnică rezultatul meciului de handbal feminin probă Puțin zero

Danemarca, un vis prea mare pentru România. Tricolorele, eșec categoric în  fața gazdelor, scor 23-39 - Eurosport
Danemarca, un vis prea mare pentru România. Tricolorele, eșec categoric în fața gazdelor, scor 23-39 - Eurosport

Foto | S-a jucat primul meci din grupa României de la Campionatul Mondial:  rezultatul înregistrat
Foto | S-a jucat primul meci din grupa României de la Campionatul Mondial: rezultatul înregistrat

România pierde cu Germania și e ca și eliminată de la Campionatul Mondial  de handbal feminin. Surpriză mare în grupa noastră - spotmedia.ro
România pierde cu Germania și e ca și eliminată de la Campionatul Mondial de handbal feminin. Surpriză mare în grupa noastră - spotmedia.ro

România - Japonia 32-28 | Tricolorele speră în continuare la o clasare  decentă la Mondial! Eliza Buceschi, imperială - Eurosport
România - Japonia 32-28 | Tricolorele speră în continuare la o clasare decentă la Mondial! Eliza Buceschi, imperială - Eurosport

Surpriză colosală în grupa României la Campionatul Mondial de handbal  feminin. Cum influențează șansele tricolorelor - Eurosport
Surpriză colosală în grupa României la Campionatul Mondial de handbal feminin. Cum influențează șansele tricolorelor - Eurosport

Handbal - stiri, rezultate din handbal, meciuri de handbal din Romania si  din afara - Digi Sport
Handbal - stiri, rezultate din handbal, meciuri de handbal din Romania si din afara - Digi Sport

Romania intoarce rezultatul la pauza si invinge dramatic Polonia la  Campionatul European de handbal feminin
Romania intoarce rezultatul la pauza si invinge dramatic Polonia la Campionatul European de handbal feminin

CM Handbal (f): România, învinsă în ultimul meci - Suedia s-a calificat în  sferturi - HotNews.ro
CM Handbal (f): România, învinsă în ultimul meci - Suedia s-a calificat în sferturi - HotNews.ro

Handbal feminin. Adversara României la CM

Rapid este pe val la toate sporturile. Echipa feminină de handbal, revenire  de senzație și rezultat prestigios în Liga Campionilor - Playsport
Rapid este pe val la toate sporturile. Echipa feminină de handbal, revenire de senzație și rezultat prestigios în Liga Campionilor - Playsport

Rezultat-bombă la Mondiale în grupa României: Dovada că doar handbalistele  noastre sunt neputincioase | adevarul.ro
Rezultat-bombă la Mondiale în grupa României: Dovada că doar handbalistele noastre sunt neputincioase | adevarul.ro

ROMANIA - UNGARIA 31-29. Naţionala aşteaptă rezultatul meciului  Olanda-Germania
ROMANIA - UNGARIA 31-29. Naţionala aşteaptă rezultatul meciului Olanda-Germania

Ce a scris IHF după revenirea fabuloasă a Germaniei în "fața unei Românii  dezolante" - Eurosport
Ce a scris IHF după revenirea fabuloasă a Germaniei în "fața unei Românii dezolante" - Eurosport

România câștigă meciul cu Japonia, însă este eliminată de la Mondialul de handbal  feminin | Flashscore.ro
România câștigă meciul cu Japonia, însă este eliminată de la Mondialul de handbal feminin | Flashscore.ro

Selecționerul Germaniei a dezvăluit cum a întors rezultatul meciului cu  România: "Sunt fericit!" - Eurosport
Selecționerul Germaniei a dezvăluit cum a întors rezultatul meciului cu România: "Sunt fericit!" - Eurosport

Naționala de handbal feminin a României, victorie la limită în meciul cu  Polonia, ultimul de la CM. A ratat obiectivul fixat | DCNews
Naționala de handbal feminin a României, victorie la limită în meciul cu Polonia, ultimul de la CM. A ratat obiectivul fixat | DCNews

Meci decisiv al României la CM de Handbal Feminin. România trebuie să  învingă Germania – Monden
Meci decisiv al României la CM de Handbal Feminin. România trebuie să învingă Germania – Monden

Jucătoarea meciului din singura victorie a României de la Campionatul  European de handbal feminin: "Nu ştiu dacă au fost emoţii, nervi sau ceva  de genul"
Jucătoarea meciului din singura victorie a României de la Campionatul European de handbal feminin: "Nu ştiu dacă au fost emoţii, nervi sau ceva de genul"

Campionatul Mondial de handbal feminin 2021. Franța – Norvegia 22-29.  Nordicele, campioane după o revenire incredibilă în finală - Fanatik.ro
Campionatul Mondial de handbal feminin 2021. Franța – Norvegia 22-29. Nordicele, campioane după o revenire incredibilă în finală - Fanatik.ro

Cine transmite la tv Polonia - România, meciul de adio al „tricolorelor” la  CM 2023 de handbal feminin - Fanatik.ro
Cine transmite la tv Polonia - România, meciul de adio al „tricolorelor” la CM 2023 de handbal feminin - Fanatik.ro

România - Grecia 31-24. Victorie fără emoții pentru ”tricolore”. Meciul a  fost pe PRO ARENA și VOYO | Sport.ro
România - Grecia 31-24. Victorie fără emoții pentru ”tricolore”. Meciul a fost pe PRO ARENA și VOYO | Sport.ro

Meci cum rar se vede, în grupa României de la EHF Euro 2022: Gazdele au dat  primul gol în minutul 16! Rezultatul final
Meci cum rar se vede, în grupa României de la EHF Euro 2022: Gazdele au dat primul gol în minutul 16! Rezultatul final

Primele cinci minute din repriza secundă: Ungaria - România, în direct pe  Pro Arena și VOYO
Primele cinci minute din repriza secundă: Ungaria - România, în direct pe Pro Arena și VOYO

Echipa Nationala de Handbal Feminin a Romaniei | Facebook

România - Germania 28-32, în ultimul meci pentru „tricolore” în grupa  principală de la Campionatul European de handbal
România - Germania 28-32, în ultimul meci pentru „tricolore” în grupa principală de la Campionatul European de handbal

Handbal feminin - CS Minaur joaca la Slatina. Costica Buceschi: “Va fi un  meci de lupta, rezultatul final fiind unul greu de preconizat” - ZiarMM
Handbal feminin - CS Minaur joaca la Slatina. Costica Buceschi: “Va fi un meci de lupta, rezultatul final fiind unul greu de preconizat” - ZiarMM