Sala Polivalenta Dinamo - Bucharest, Romania - Gym/Physical Fitness Center  | Facebook
Sala Polivalenta Dinamo - Bucharest, Romania - Gym/Physical Fitness Center | Facebook

Sports Events 365 | Play-offs: CS Dinamo Bucuresti - THW Kiel, Sala  Polivalentă Dinamo - 22 Mar 2023
Sports Events 365 | Play-offs: CS Dinamo Bucuresti - THW Kiel, Sala Polivalentă Dinamo - 22 Mar 2023

Avancronică I Dinamo București – HC Izvidac – Doar Dinamo

Dinamo, învinsă dramatic de Magdeburg, la debutul în Liga Campionilor la  handbal - Eurosport
Dinamo, învinsă dramatic de Magdeburg, la debutul în Liga Campionilor la handbal - Eurosport

DINAMO - GOG Handbal Liga Campionilor, 25.09.2019

Momente dramatice la Dinamo - Steaua, la handbal! Probleme medicale grave  pentru unul dintre arbitri. Medicii au intervenit de urgență - Antena Sport
Momente dramatice la Dinamo - Steaua, la handbal! Probleme medicale grave pentru unul dintre arbitri. Medicii au intervenit de urgență - Antena Sport

Dinamo Polyvalent Hall - Wikipedia

Academia de handbal Dinamo, locul unde "cățeii" devin "dulăi"! Drumul de la  învățarea alergării, la meciurile de Champions League: "Copii cu ADN-ul  Dinamo în sânge!". Exclusiv - Fanatik.ro
Academia de handbal Dinamo, locul unde "cățeii" devin "dulăi"! Drumul de la învățarea alergării, la meciurile de Champions League: "Copii cu ADN-ul Dinamo în sânge!". Exclusiv - Fanatik.ro

CS Dinamo și modernizarea infrastructurii sportive. Analiza completă a noii  săli de care dispune clubul
CS Dinamo și modernizarea infrastructurii sportive. Analiza completă a noii săli de care dispune clubul

CSM Bacău - Dinamo 27-37. Meciul din Liga Națională a fost în direct pe Pro  Arena și VOYO | Sport.ro
CSM Bacău - Dinamo 27-37. Meciul din Liga Națională a fost în direct pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro

DINAMO ÎN LIGA CAMPIONILOR // Sala Polivalentă sau Cluj? Președintele lui  Dinamo anunță: „Fanii decid unde se joacă”
DINAMO ÎN LIGA CAMPIONILOR // Sala Polivalentă sau Cluj? Președintele lui Dinamo anunță: „Fanii decid unde se joacă”

Video | Dinamo - Sporting 27-31. ”Dulăii” s-au calificat în play-off-ul EHF  Europa League. Fuchse Berlin - CSM Constanța 35-31
Video | Dinamo - Sporting 27-31. ”Dulăii” s-au calificat în play-off-ul EHF Europa League. Fuchse Berlin - CSM Constanța 35-31

Dinamo necalificată în grupele Ligii Campionior la handbal masculin

Sferturile” Ligii Naționale De Handbal. Dinamo Câștigă La Revenirea în Sala  Proprie. Potaissa, Steaua și CSM, Victorioase | Libertatea
Sferturile” Ligii Naționale De Handbal. Dinamo Câștigă La Revenirea în Sala Proprie. Potaissa, Steaua și CSM, Victorioase | Libertatea

CS Dinamo a câștigat Supercupa României la handbal masculin. „Alb-roșii” au  învins-o pe CSM Constanța cu scorul de 26-25 - Antena Sport
CS Dinamo a câștigat Supercupa României la handbal masculin. „Alb-roșii” au învins-o pe CSM Constanța cu scorul de 26-25 - Antena Sport

La Sala Dinamo, handbal - YouTube

Sala de sport multifunctionala Clubul sportiv Dinamo

Sala Dinamo s-a redeschis după 5 luni : Europa FM

Liga Campionilor (handbal m): Dinamo Bucureşti a ratat calificarea în  optimile de finală, după ce a condus cu 4 goluri la pauză (26-27 vs  Sporting) - HotNews.ro
Liga Campionilor (handbal m): Dinamo Bucureşti a ratat calificarea în optimile de finală, după ce a condus cu 4 goluri la pauză (26-27 vs Sporting) - HotNews.ro

FOTO si VIDEO: Atmosfera incredibila ieri in sala DINAMO! - Dinamo1948

BUCURESTI - HANDBAL - DINAMO - FUCHSE BERLIN - 21 NOI 2023 - Inquam Photos

La Sala Dinamo, handbal

Meciurile din Sala Dinamo se joacă din nou cu spectatori! Decizia nu este  definitivă
Meciurile din Sala Dinamo se joacă din nou cu spectatori! Decizia nu este definitivă

VIDEO Dinamo a inaugurat noua sală polivalentă! Are o capacitate de 2.500  de locuri
VIDEO Dinamo a inaugurat noua sală polivalentă! Are o capacitate de 2.500 de locuri