La început migrațiune coastă scor cfr jazz Pește anemone Activ

CFR 1907 | Site-ul oficial al echipei CFR 1907 Cluj

CFR Cluj - Dinamo 4-0. "Câinii" s-au prăbușit în repriza secundă: patru  goluri încasate în 30 de minute | Sport.ro
CFR Cluj - Dinamo 4-0. "Câinii" s-au prăbușit în repriza secundă: patru goluri încasate în 30 de minute | Sport.ro

CFR Cluj-FCSB 1-1. Rezultat ideal pentru Farul. Cum arată clasamentul în  play-off și ce meciuri au mai rămas de disputat - Eurosport
CFR Cluj-FCSB 1-1. Rezultat ideal pentru Farul. Cum arată clasamentul în play-off și ce meciuri au mai rămas de disputat - Eurosport

Superliga: CFR Cluj a învins Rapid Bucureşti în prima etapă, scor 1-0.  Rapid a ratat un penalti la final, lovitură acordată după consultarea VAR |  News.ro
Superliga: CFR Cluj a învins Rapid Bucureşti în prima etapă, scor 1-0. Rapid a ratat un penalti la final, lovitură acordată după consultarea VAR | News.ro

CFR 1907 | arena nationala

Rapid vine la un punct de CFR, după ce clujenii s-au prăbușit în repriza a  doua! Clasamentul ACUM
Rapid vine la un punct de CFR, după ce clujenii s-au prăbușit în repriza a doua! Clasamentul ACUM

Video | Rapid - CFR Cluj 3-1. Albion Rrahmani, "one-man-show”, cu o ”dublă”  și o pasă de gol
Video | Rapid - CFR Cluj 3-1. Albion Rrahmani, "one-man-show”, cu o ”dublă” și o pasă de gol

CFR Cluj - U Cluj 4-0. Derby-ul Ardealului, câștigat fără drept de apel!  Campioana a
CFR Cluj - U Cluj 4-0. Derby-ul Ardealului, câștigat fără drept de apel! Campioana a

FCSB tremură! Cum arată clasamentul din Superligă după victoria Rapidului  pe terenul lui CFR Cluj, scor 1-0 | Sport.ro
FCSB tremură! Cum arată clasamentul din Superligă după victoria Rapidului pe terenul lui CFR Cluj, scor 1-0 | Sport.ro

CFR Cluj o învinge la scor de neprezentare pe Sepsi, într-un meci restant.  Mario Camora, 3 goluri în trei jocuri la rând - Eurosport
CFR Cluj o învinge la scor de neprezentare pe Sepsi, într-un meci restant. Mario Camora, 3 goluri în trei jocuri la rând - Eurosport

CFR Cluj – AS Roma, scor 0-0 la pauză | News.ro

LIVE SCOR. CFR Cluj – Young Boys Berna! Meci nebun în Europa League! Dan  Petrescu riscă totul
LIVE SCOR. CFR Cluj – Young Boys Berna! Meci nebun în Europa League! Dan Petrescu riscă totul

CFR 1907 | VICTORIE LA SCOR PENTRU CAMPIONI! CFR CLUJ – FC BOTOSANI 4-1

FCSB - CFR Cluj 1-0 în play-off-ul din Superliga. Florinel Coman și cei  42.000 de spectatori aruncă în aer lupta la titlu
FCSB - CFR Cluj 1-0 în play-off-ul din Superliga. Florinel Coman și cei 42.000 de spectatori aruncă în aer lupta la titlu

CFR Cluj a remizat cu Farul Constanța, scor 1-1, în Superliga

CFR Cluj nu renunță la titlu! Cum arată clasamentul după 4-0 cu U Cluj |  Sport.ro
CFR Cluj nu renunță la titlu! Cum arată clasamentul după 4-0 cu U Cluj | Sport.ro

Egal între Hagi și Mutu. Farul Constanța - CFR Cluj, scor 1-1 |  Flashscore.ro
Egal între Hagi și Mutu. Farul Constanța - CFR Cluj, scor 1-1 | Flashscore.ro

CFR Cluj - Sepsi 3-0. Victorie la scor de neprezentare pentru echipa lui  Mandorlini. Camora, gol de senzaţie - Antena Sport
CFR Cluj - Sepsi 3-0. Victorie la scor de neprezentare pentru echipa lui Mandorlini. Camora, gol de senzaţie - Antena Sport

U Cluj - CFR Cluj 1-2. 3 penalty-uri au decis derby-ul Clujului

Rapid a învins-o pe CFR Cluj, scor 2-1, cu două penalty-uri contestate  vehement de campioană - Ştiri de Cluj
Rapid a învins-o pe CFR Cluj, scor 2-1, cu două penalty-uri contestate vehement de campioană - Ştiri de Cluj

CFR Cluj, tot mai departe de titlu. Feroviarii au pierdut meciul cu Rapid,  scor 3-1
CFR Cluj, tot mai departe de titlu. Feroviarii au pierdut meciul cu Rapid, scor 3-1