WTA Roma: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi - HotNews.ro

Simona Halep, în pericol să piardă locul 3 WTA, după turneul de la Roma!

Simona Halep a oferit prima reacție după eliminarea de la Roma! Mesajul  româncei
Simona Halep a oferit prima reacție după eliminarea de la Roma! Mesajul româncei

Simona Halep are un duel de foc cu Danielle Collins, la Roma: "Mă aștept la  un meci greu, ea e o jucătoare competitivă" - Antena Sport
Simona Halep are un duel de foc cu Danielle Collins, la Roma: "Mă aștept la un meci greu, ea e o jucătoare competitivă" - Antena Sport

Simona Halep și-a luat revanșa în fața lui Alize Cornet la Roma!

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Roma. De următoarea adversară a  trecut uşor chiar anul
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Roma. De următoarea adversară a trecut uşor chiar anul

La Roma, Simona Halep a câștigat al treilea turneu consecutiv din cariera  sa sportivă | ActiveNews
La Roma, Simona Halep a câștigat al treilea turneu consecutiv din cariera sa sportivă | ActiveNews

Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal  la Foro Italico pentru româncă - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal la Foro Italico pentru româncă - Eurosport

Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al  turneului de la Roma
Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al turneului de la Roma

Simona Halep și-a Aflat Adversarele De La Roma. Toate Jucătoarele Din Top  20 WTA S-au înscris La Turneu | Libertatea
Simona Halep și-a Aflat Adversarele De La Roma. Toate Jucătoarele Din Top 20 WTA S-au înscris La Turneu | Libertatea

Halep câștigă și merge în sferturi la Roma. Simona a învins-o în două  seturi pe Yastremska - Stirileprotv.ro
Halep câștigă și merge în sferturi la Roma. Simona a învins-o în două seturi pe Yastremska - Stirileprotv.ro

Simona Halep: “Great to be back, 100% trust in Mouratoglou” •  Internazionali BNL d'Italia
Simona Halep: “Great to be back, 100% trust in Mouratoglou” • Internazionali BNL d'Italia

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză  pentru Roland Garros - Fanatik.ro
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză pentru Roland Garros - Fanatik.ro

Simona Halep, în semifinalele turneului de la Roma. CTP: Vom vedea un meci  foarte frumos, dar greu | Digi24
Simona Halep, în semifinalele turneului de la Roma. CTP: Vom vedea un meci foarte frumos, dar greu | Digi24

Simona Halep s-a calificat în turul secund de la Roma

Simona Halep debutează la Roma: Iată ora de start a meciului de marți -  spotmedia.ro
Simona Halep debutează la Roma: Iată ora de start a meciului de marți - spotmedia.ro

Au interzis-o pe Simona Halep, dar nu s-au oprit aici!

Simona Halep, după triumful cu Alize Cornet: „A fost un pic stresant”

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Simona Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu  Alize Cornet, din primul tur
Simona Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu Alize Cornet, din primul tur

Simona Halep, mesaj după eliminarea de la Roma:... | News.ro

Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine?  La Roma sau Madrid?" - Eurosport
Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine? La Roma sau Madrid?" - Eurosport

Simona Halep și Gabriela Ruse joacă miercuri în turneul de la Roma.  Programul meciurilor
Simona Halep și Gabriela Ruse joacă miercuri în turneul de la Roma. Programul meciurilor

Simona Halep, OUT în turul 2 la Roma. Campioana din 2020, învinsă de  Danielle Collins la Foro Italico - Eurosport
Simona Halep, OUT în turul 2 la Roma. Campioana din 2020, învinsă de Danielle Collins la Foro Italico - Eurosport

Surpriză de proporții. Alături de cine s-a forografiat Simona Halep la Roma:  „Sigur îți cântă la nuntă” | Digi24
Surpriză de proporții. Alături de cine s-a forografiat Simona Halep la Roma: „Sigur îți cântă la nuntă” | Digi24