Home

cater A doua zi magie steaua dinamo pro tv Cumpără Şedere informație

Peste 4.000.000 de romani au urmarit in minutul de aur meciul din Cupa  Romaniei, Steaua - Dinamo | PRO TV
Peste 4.000.000 de romani au urmarit in minutul de aur meciul din Cupa Romaniei, Steaua - Dinamo | PRO TV

Steaua 2 - 1 Dinamo! Au marcat Dica, Torje, Barboianu (autogol)! | PRO TV

Dinamo a bătut Steaua cu 3-0 în derby-ul Ligii a II-a. Meciul de pe Arena  Națională, întrerupt din cauza torțelor - Stirileprotv.ro
Dinamo a bătut Steaua cu 3-0 în derby-ul Ligii a II-a. Meciul de pe Arena Națională, întrerupt din cauza torțelor - Stirileprotv.ro

Bătaie la derby și în B. Suporterii roș-albaștrii s-au încăierat cu  jandarmii la pauza meciului Dinamo-Steaua VIDEO
Bătaie la derby și în B. Suporterii roș-albaștrii s-au încăierat cu jandarmii la pauza meciului Dinamo-Steaua VIDEO

Sport.ro - Steaua - Dinamo, azi, 21:30, LIVE la PRO TV!... | Facebook

FCSB - Dinamo 2-1 | Coman + Olaru = K.O.! Vicecampioana a tremurat pe final  de derby după golul lui Gregorio | Sport.ro
FCSB - Dinamo 2-1 | Coman + Olaru = K.O.! Vicecampioana a tremurat pe final de derby după golul lui Gregorio | Sport.ro

Steaua - Dinamo este si derbiul suporteritelor! Afla povestea a doua fane  infocate! FOTO | PRO TV
Steaua - Dinamo este si derbiul suporteritelor! Afla povestea a doua fane infocate! FOTO | PRO TV

Steaua - Dinamo, 3-1 LIVE BLOG: "Sunt fericit. Si ma simt bine" Steaua si-a  schimbat imnul la derby - Stirileprotv.ro
Steaua - Dinamo, 3-1 LIVE BLOG: "Sunt fericit. Si ma simt bine" Steaua si-a schimbat imnul la derby - Stirileprotv.ro

Steaua - Dinamo 2-0, iar roș-albaștrii sunt lideri în Liga 2 (Video)

Dinamo-Steaua 3-0. Derby cu scântei, lupta pentru promovare rămâne  deschisă. Opriţa: "Să plece Talpan, i-am blocat numărul"
Dinamo-Steaua 3-0. Derby cu scântei, lupta pentru promovare rămâne deschisă. Opriţa: "Să plece Talpan, i-am blocat numărul"

Steaua - Dinamo, DERBY de România, 2-0! „Câinii”, gafă monumentală

Dinamo   Steaua a facut Pro TV lider de audienta. 10.6 rating si 21.9%  share in publicul comercial - Stiri AdPlayers.ro / Media
Dinamo Steaua a facut Pro TV lider de audienta. 10.6 rating si 21.9% share in publicul comercial - Stiri AdPlayers.ro / Media

ProTV prezinta: Steaua - Dinamo, AZI, de la 20:30. FOTBAL pentru toata  lumea | PRO TV
ProTV prezinta: Steaua - Dinamo, AZI, de la 20:30. FOTBAL pentru toata lumea | PRO TV

Antena 1, lider la distanţă cu Chefii. Loc bun pentru Steaua-Dinamo. Pro TV,  locul patru
Antena 1, lider la distanţă cu Chefii. Loc bun pentru Steaua-Dinamo. Pro TV, locul patru

STEAUA 5-2 DINAMO. VEZI REZUMATUL MECIULUI! Masacru national in Cupa! Dinamo  viseaza la INVIERE in joia marelui retur! VIDEO | Sport.ro
STEAUA 5-2 DINAMO. VEZI REZUMATUL MECIULUI! Masacru national in Cupa! Dinamo viseaza la INVIERE in joia marelui retur! VIDEO | Sport.ro

ProTV a obtinut audiente de trei ori mai mari fata de urmatorul clasat cu  meciul din Cupa Romaniei Dinamo – Steaua | PRO TV
ProTV a obtinut audiente de trei ori mai mari fata de urmatorul clasat cu meciul din Cupa Romaniei Dinamo – Steaua | PRO TV

STEAUA - DINAMO. Peste 4 milioane de romani au urmarit in minutul de aur  meciul din Cupa Romaniei - Stirileprotv.ro
STEAUA - DINAMO. Peste 4 milioane de romani au urmarit in minutul de aur meciul din Cupa Romaniei - Stirileprotv.ro

Liga 2: Când se joacă derby-ul Steaua - Dinamo - HotNews.ro

Eternul Derby” nu moare niciodată! Show „incendiar” în peluză la Steaua -  Dinamo | Sport.ro
Eternul Derby” nu moare niciodată! Show „incendiar” în peluză la Steaua - Dinamo | Sport.ro

AUDIENŢE. Derby-ul Dinamo - FCSB, un milion de oameni pe trei posturi! Pro  TV şi Kanal D, bătaie pentru primul loc
AUDIENŢE. Derby-ul Dinamo - FCSB, un milion de oameni pe trei posturi! Pro TV şi Kanal D, bătaie pentru primul loc

Scandal între ultrași înainte de Dinamo - CSA Steaua: Jandarmii au împărțit  lovituri de bastoane în toate direcțiile. Un suporter a fost reținut -  B1TV.ro
Scandal între ultrași înainte de Dinamo - CSA Steaua: Jandarmii au împărțit lovituri de bastoane în toate direcțiile. Un suporter a fost reținut - B1TV.ro

Bătaie ca-n jungă la derby-ul Dinamo - Steaua, aseară, pe Arena Națională

Eternul derby Steaua – Dinamo a fost urmarit cu sufletul la gura de  milioane de suporteri! | PRO TV
Eternul derby Steaua – Dinamo a fost urmarit cu sufletul la gura de milioane de suporteri! | PRO TV

Dinamo 5 - 1 Bistrita! Brasov 1-1 Steaua! Finala Dinamo - Steaua pe 25 mai,  LIVE la Pro TV! | PRO TV
Dinamo 5 - 1 Bistrita! Brasov 1-1 Steaua! Finala Dinamo - Steaua pe 25 mai, LIVE la Pro TV! | PRO TV