Home

Converge A stabili intenționat tenis irina begu live luciu Preşcolar Paradox

Irina Begu - Lucia Bronzetti 6-2, 6-2 în finala turneului WTA Palermo.  Prestație excelentă a româncei care și-a adjudecat trofeul. Video -  Fanatik.ro
Irina Begu - Lucia Bronzetti 6-2, 6-2 în finala turneului WTA Palermo. Prestație excelentă a româncei care și-a adjudecat trofeul. Video - Fanatik.ro

Irina Begu face performanță la Madrid! A ajuns în sferturile de finală și a  întrecut-o pe Halep în clasamentul LIVE | Sport.ro
Irina Begu face performanță la Madrid! A ajuns în sferturile de finală și a întrecut-o pe Halep în clasamentul LIVE | Sport.ro

Irina Begu a cucerit trofeul turneului Țiriac Foundation Trophy -  spotmedia.ro
Irina Begu a cucerit trofeul turneului Țiriac Foundation Trophy - spotmedia.ro

LIVE VIDEO & TEXT. Begu – Sharapova, ACUM în turul 2 la Madrid | Digi24

Irina Begu se îmbogățește după performanța de la Madrid! O singură dată a  avut un rezultat mai mare - Eurosport
Irina Begu se îmbogățește după performanța de la Madrid! O singură dată a avut un rezultat mai mare - Eurosport

Simona Halep - Irina Begu LIVE azi la Roland Garros. Primul meci dintre ele  la "simplu" la un Grand Slam - B1TV.ro
Simona Halep - Irina Begu LIVE azi la Roland Garros. Primul meci dintre ele la "simplu" la un Grand Slam - B1TV.ro

Irina Begu, răpusă de Maria Sakkari în sferturi la Madrid!

Irina Begu - Petra Kvitova, LIVE SCORE (ora 09:25), în turul 2 la  Australian Open
Irina Begu - Petra Kvitova, LIVE SCORE (ora 09:25), în turul 2 la Australian Open

Irina Begu s-a calificat în sferturile turneului de la Antalya | adevarul.ro

Ekaterina Alexandrova - Irina Begu 7-6(3), 3-6, 4-6, turul 2 Roland Garros. Irina  Begu, victorie senzațională, după 2 ore și 38 de minute! Cu cine va juca în  turul 3 - Playsport
Ekaterina Alexandrova - Irina Begu 7-6(3), 3-6, 4-6, turul 2 Roland Garros. Irina Begu, victorie senzațională, după 2 ore și 38 de minute! Cu cine va juca în turul 3 - Playsport

LIVE VIDEO & TEXT | Begu – Ostapenko, AZI, în primul tur la Madrid | Digi24

LIVE BLOG Wimbledon | Irina Begu, prima româncă în turul 2 la All England  Club - Eurosport
LIVE BLOG Wimbledon | Irina Begu, prima româncă în turul 2 la All England Club - Eurosport

Irina Begu e în sferturi la Madrid, după victoria cu Samsonova! Românca e  acum peste Halep în clasamentul LIVE - Eurosport
Irina Begu e în sferturi la Madrid, după victoria cu Samsonova! Românca e acum peste Halep în clasamentul LIVE - Eurosport

irina begu - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep - Irina Begu 6-3, 6-4, live video turul 2 Roland Garros 2020.  Simona obţine calificarea - Playtech Știri
Simona Halep - Irina Begu 6-3, 6-4, live video turul 2 Roland Garros 2020. Simona obţine calificarea - Playtech Știri

Irina Begu a depăşit-o pe Simona Halep în Live WTA Ranking, după  calificarea în sferturi la Madrid | Observatornews.ro
Irina Begu a depăşit-o pe Simona Halep în Live WTA Ranking, după calificarea în sferturi la Madrid | Observatornews.ro

Irina Begu e în finală la Palermo după o luptă colosală de peste trei ore!

Irina Begu - Magda Linette 1-6, 6-4, 2-6 în Billie Jean King Cup 2022:  Polonia conduce cu 1-0 înainte să se bazeze pe Iga Swiatek | Sport.ro
Irina Begu - Magda Linette 1-6, 6-4, 2-6 în Billie Jean King Cup 2022: Polonia conduce cu 1-0 înainte să se bazeze pe Iga Swiatek | Sport.ro

Live Video&Score | LIVE VIDEO Meciul Irina Begu - Heather Watson, în turul  1 la Hobart
Live Video&Score | LIVE VIDEO Meciul Irina Begu - Heather Watson, în turul 1 la Hobart

Rezultat dezastruos: Irina Begu, distrusa de Iga Swiatek (20 de ani, 9  WTA), scor 6-1, 6-0 in turul 3 la Wimbledon. Premiu financiar considerabil  incasat de Begu, in ciuda esecului dureros | Sport.ro
Rezultat dezastruos: Irina Begu, distrusa de Iga Swiatek (20 de ani, 9 WTA), scor 6-1, 6-0 in turul 3 la Wimbledon. Premiu financiar considerabil incasat de Begu, in ciuda esecului dureros | Sport.ro

Irina Begu și-a egalat cel mai bun rezultat al carierei la Wimbledon!

Wimbledon: Irina Begu a fost eliminată de Jelena Ostapenko

Tenis: Irina Begu s-a calificat în optimi la Roland Garros |  replicaonline.ro
Tenis: Irina Begu s-a calificat în optimi la Roland Garros | replicaonline.ro