Home

scânteie faliment Serena tenis roma semifinale fizician Nedreptate de a gestiona

Cu cine joacă Simona Halep în semifinale la WTA Roma. Partidă de gală  pentru româncă
Cu cine joacă Simona Halep în semifinale la WTA Roma. Partidă de gală pentru româncă

Novak Djokovic, în formă maximă! Sârbul s-a calificat în semifinale la Roma  și promite spectacol la
Novak Djokovic, în formă maximă! Sârbul s-a calificat în semifinale la Roma și promite spectacol la

Video | Simona Halep - Yulia Putintseva, în sferturi la Roma. Românca știe  totul despre adversară. Meciul e la Digi Sport 2
Video | Simona Halep - Yulia Putintseva, în sferturi la Roma. Românca știe totul despre adversară. Meciul e la Digi Sport 2

WTA Roma 2023 - Totul despre Turneul Feminin de la Roma

Favoritul numărul trei, calificare în semifinale la ATP Roma - HotNews.ro

Duel Ucraina vs Rusia în semifinalele de la WTA Roma - Meciuri tari  miercuri la Foro Italico - HotNews.ro
Duel Ucraina vs Rusia în semifinalele de la WTA Roma - Meciuri tari miercuri la Foro Italico - HotNews.ro

Kalinina - Rybakina, marea finală feminină de la Roma! Ostapenko, învinsă  dramatic în semifinale la Foro Italico - Eurosport
Kalinina - Rybakina, marea finală feminină de la Roma! Ostapenko, învinsă dramatic în semifinale la Foro Italico - Eurosport

Halep, calificată în semifinale la Roma. Adversara a abandonat la 6-2, 2-0  pentru Simona - Stirileprotv.ro
Halep, calificată în semifinale la Roma. Adversara a abandonat la 6-2, 2-0 pentru Simona - Stirileprotv.ro

Finala de vis la Roma: cand se disputa ''clasicul'' Nadal - Djokovici

Simona Halep e în semifinalele turneului de la Roma! Yulia Putintseva s-a  retras în setul doi
Simona Halep e în semifinalele turneului de la Roma! Yulia Putintseva s-a retras în setul doi

Rybakina s-a calificat în semifinale la Roma, după ce Swiatek a abandonat  în setul decisiv | Flashscore.ro
Rybakina s-a calificat în semifinale la Roma, după ce Swiatek a abandonat în setul decisiv | Flashscore.ro

Kalinina, surpriza uriaşă de la Roma! A ajuns în semifinale, după cel mai  lung meci al anului - Eurosport
Kalinina, surpriza uriaşă de la Roma! A ajuns în semifinale, după cel mai lung meci al anului - Eurosport

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Roma • ProBraila  • Stiri Braila
Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Roma • ProBraila • Stiri Braila

Iga Swiatek a spulberat-o pe Aryna Sabalenka în semifinale la Roma -  spotmedia.ro
Iga Swiatek a spulberat-o pe Aryna Sabalenka în semifinale la Roma - spotmedia.ro

Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a  învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic
Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic

Tenis: Kudermetova şi Kalinina vor fi adversare în semifinale la Roma (WTA)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Kudermetova şi Kalinina vor fi adversare în semifinale la Roma (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de  meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport
Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport

Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a  calificat în semifinale
Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a calificat în semifinale

Casper Ruud a ajuns în semifinalele turneului de la Roma - 18.05.2023 |  BURSA.RO
Casper Ruud a ajuns în semifinalele turneului de la Roma - 18.05.2023 | BURSA.RO

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în semifinale la WTA  Roma
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în semifinale la WTA Roma

Simona Halep, în semifinalele turneului de la Roma. CTP: Vom vedea un meci  foarte frumos, dar greu | Digi24
Simona Halep, în semifinalele turneului de la Roma. CTP: Vom vedea un meci foarte frumos, dar greu | Digi24

Tennis Tracker: Daniil Medvedev este campionul de la Roma | Flashscore.ro

Tenis: Jelena Ostapenko, în semifinale la Roma (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Jelena Ostapenko, în semifinale la Roma (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.