Refreshing Criză Misterios turneu tenis cincinnati panglică lovit în general

Ştiri despre Turneul De La Cincinnati

VIDEO ATP Cincinnati: Trei favoriți au fost eliminați - Calificare cu  emoții pentru liderul mondial - HotNews.ro
VIDEO ATP Cincinnati: Trei favoriți au fost eliminați - Calificare cu emoții pentru liderul mondial - HotNews.ro

Tennis Tracker: Cîrstea părăsește turneul de la Cincinnati/ Alcaraz,  victorie în trei seturi | Flashscore.ro
Tennis Tracker: Cîrstea părăsește turneul de la Cincinnati/ Alcaraz, victorie în trei seturi | Flashscore.ro

Turneul de tenis de la Cincinnati - Wikipedia

Sorana Cîrstea, în turul doi la WTA Cincinnati. Și-a învins adversara în  doar 58 de minute
Sorana Cîrstea, în turul doi la WTA Cincinnati. Și-a învins adversara în doar 58 de minute

Simona Halep a dat răspunsul final pentru Cincinnati: „Nu avem timp de  sărbătorit” Gafa uriașă comisă de o jurnalistă la Toronto | Sport.ro
Simona Halep a dat răspunsul final pentru Cincinnati: „Nu avem timp de sărbătorit” Gafa uriașă comisă de o jurnalistă la Toronto | Sport.ro

Coco Gauff a câştigat turneul de la Cincinnati, primul său trofeu WTA 1000  | News.ro
Coco Gauff a câştigat turneul de la Cincinnati, primul său trofeu WTA 1000 | News.ro

WTA Cincinnati: Campioana de la Wimbledon 2022, învinsă categoric în  sferturi - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Campioana de la Wimbledon 2022, învinsă categoric în sferturi - HotNews.ro

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati  + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu

Sorana Cîrstea, debut fulminant la turneul de la Cincinnati

Scoruri WTA Cincinnati, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Video | Cincinnati, următoarea oprire pentru Simona Halep. Duel tare încă  din primul meci. Turneul e la Digi Sport
Video | Cincinnati, următoarea oprire pentru Simona Halep. Duel tare încă din primul meci. Turneul e la Digi Sport

Simona Halep şi-a aflat posibilele adversare de la Cincinnati, turneu la  care va participa după Toronto. Debut facil pentru româncă - Antena Sport
Simona Halep şi-a aflat posibilele adversare de la Cincinnati, turneu la care va participa după Toronto. Debut facil pentru româncă - Antena Sport

Tenis: Borna Coric a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Cincinnati |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Borna Coric a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Cincinnati | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Rafael Nadal revine în circuit la turneul de la Cincinnati |  replicaonline.ro
Tenis: Rafael Nadal revine în circuit la turneul de la Cincinnati | replicaonline.ro

Cori Gauff, primul titlu de WTA 1000 din carieră! Succes fără istoric în  finala de la Cincinnati - Eurosport
Cori Gauff, primul titlu de WTA 1000 din carieră! Succes fără istoric în finala de la Cincinnati - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de tenis de la Cincinnati |  Sport | Radio România Actualitați
Simona Halep s-a calificat în finala turneului de tenis de la Cincinnati | Sport | Radio România Actualitați

Simona Halep, victorie în primul tur al turneului de la Cincinnati. Este  întâiul succes după 3 luni și jumătate | Digi24
Simona Halep, victorie în primul tur al turneului de la Cincinnati. Este întâiul succes după 3 luni și jumătate | Digi24

Emma Răducanu și Iga Swiatek, eliminate de la Cincinnati

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 la Cincinnati! Românca a trecut  fără probleme de Alexandrova - Eurosport
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 la Cincinnati! Românca a trecut fără probleme de Alexandrova - Eurosport

Emma Răducanu a învins-o pe Serena Williams la turneul de tenis din  Cincinnati - Stirea Sucevei
Emma Răducanu a învins-o pe Serena Williams la turneul de tenis din Cincinnati - Stirea Sucevei

Novak Djokovic a câştigat dramatic turneul de la Cincinnati! L-a învins pe  Carlos Alcaraz după un meci de aproape patru ore - Antena Sport
Novak Djokovic a câştigat dramatic turneul de la Cincinnati! L-a învins pe Carlos Alcaraz după un meci de aproape patru ore - Antena Sport

Video | Caroline Garcia – Petra Kvitova, finala turneului de la Cincinnati

Tenis: Andy Murray a declarat forfait pentru turneul de la Cincinnati |  replicaonline.ro
Tenis: Andy Murray a declarat forfait pentru turneul de la Cincinnati | replicaonline.ro